bat ukraine - «Бритіш Американ Тобакко Україна»BATUkraine

Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» вже понад двадцять років успішно працює на українському ринку та пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку.

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності – таку довгострокову мету ставить перед собою компанія. При цьому ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за обсягами та грошовою часткою, а й з точки зору репутації компанії та сприятливих умов праці для співробітників.

Багатомільйонні інвестиції компанії «Бритіш Американ Тобакко» в Прилуцьку тютюнову фабрику дали змогу модернізувати обладнання, збудувати на місці старих виробничих потужностей нове сучасне високотехнологічне підприємство, до якого належать тютюновий та сигаретний цехи, адміністративна будівля, енергоцентр та склад готової продукції, а також розпочати випуск нової продукції та поліпшити умови праці понад 470 працівників фабрики. Усе це дозволило забезпечити динамічний розвиток бізнесу.

На Прилуцькій тютюновій фабриці випускають та експортують такі міжнародні марки як Dunhill, Rothmans, Vogue, Lucky Strike, Kent, Pall Mall, Capri, а також національні марки – «Прилуки», «Прилуки Особливі» та «Козак». «Бритіш Американ Тобакко Україна» робить вагомий внесок у розвиток держави. Так, лише у 2013 році компанія сплатила 4,46 мільярда гривень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

«Бритіш Американ Тобакко Україна» дотримується високих стандартів соціальної відповідальності. Наше бачення відповідальної тютюнової компанії, яке викладене в Принципах ведення бізнесу, полягає у взаємній вигоді, відповідальному контролю за продукцією та сумлінній корпоративній поведінці.


Дивіться також


Cторінку оновлено: 25/03/2014 17:09:20 GMT