bat ukraine - Прилуцька тютюнова фабрикаFactory
 
Прилуцька тютюнова фабрика –  виробничий підрозділ «Бритіш Американ Тобакко Україна» - є сучасним високотехнологічним виробництвом з багатою історією, яке випускає сигарети для українського ринку та експортує свою продукцію до Вірменії, Грузії, Іраку, Молдови, Росії, а також до Білорусі (тютюн) та Сінгапуру (фільтропалички).  На Прилуцькій тютюновій фабриці встановлено інтегровану систему управління виробництвом. Випробувальна лабораторія фабрики дозволяє здійснювати комплексний контроль якісті сировини та готової продукції.
 
Прилуцька тютюнова фабрика заснована в далекому 1889 році, у ті часи вона мала назву «Тютюново-махоркової фабрики купців Рабиновича і Фраткіна». Фабрика виробляла курильну махорку, нюхальний тютюн, а згодом – жовтий тютюн. Вже на той час її продукція постачалася не лише на внутрішній, а й на зовнішній ринок – у Німеччину, Румунію, Туреччину, Китай та інші країни.    

У 1920 році фабрика була націоналізована, із приєднанням до неї тютюново-махоркової фабрики «Риболов». Під новою назвою «Друга державна тютюново-махоркова фабрика» вона випускала понад 300 ящиків махорки (по 20 кг) за день у 20-30-і роки.

У другій половині XX століття Прилуцька фабрика почала суттєво змінювати свою продукцію. Із відкриттям цеху з друкування етикеток у 1958 році виробництво махорки було припинено, а підприємство отримало назву «Сигаретна фабрика». З цього часу почалося активне виробництво сигарет з тютюну, і вже у 1965 році випуск махоркових сигарет був остаточно припинений. Тоді ж розпочався і випуск сигарет з фільтром, а також ароматизованих сигарет.

Після столітнього ювілею фабрики, у 1990-му році колектив тютюнової фабрики взяв у держави майно підприємства в оренду з правом викупу і заснував колектив орендаторів «Прилуцька тютюнова фабрика». Вже через два роки після викупу майна колективом було засноване «Колективне підприємство «Прилуцька тютюнова фабрика».

1993 рік є визначним для компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна». Саме в цьому році «Колективне підприємство «Прилуцька тютюнова фабрика» і «В.А.Т. Індастріз пі.ел.сі.» підписують Установчий договір про створення акціонерного товариства закритого типу А/Т Тютюнової компанії «В.А.Т. – Прилуки», першого підприємства з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України. У 1990-х роках компанія налагодила випуск міжнародних марок в Україні та провела широкомасштабну заміну обладнання.

У 2003 році на фабриці стартував проект «Форвард», у рамках якого було збудовано новий склад готової продукції, сучасний енергоцентр, а також значно розширено територію підприємства. У 2005-2006 роках було збудовано адміністративний корпус, сигаретний цех, інші приміщення.

Новітні виробничі лінії дають змогу виробляти продукцію світового рівня якості. На Прилуцькій тютюновій фабриці успішно працює система управління якістю, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001. Система забезпечує передбачуваний і стабільний рівень якості продукції завдяки впровадженню передових технологій. Випробувальна лабораторія фабрики пройшла акредитацію в системі УкрСЕПРО і є однією з небагатьох в Україні, де здійснюється комплексний контроль за якістю сировини та готової продукції. У 2008 році підтверджено компетентність випробувальної лабораторії вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006.

У 2006 року Прилуцька тютюнова фабрика отримала сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 14001 (екологічний менеджмент) та OHSAS 18001 (менеджмент у сфері безпеки та охорони праці). Таким чином, на фабриці було встановлено інтегровану систему управління виробництвом.

На Прилуцькій тютюновій фабриці виробляють більше 10 марок сигарет. Продукція фабрики експортується до семи країн.
На фабриці працює близько 470 осіб, більшість із них – у тютюновому та сигаретному цехах, де відбуваються основні етапи виробництва: від попередньої обробки тютюну до виготовлення та пакування сигарет.

 


Дивіться також


Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:16 GMT