british american tobacco ukraine - Про сигаретиAboutCigarettes1

Не всі сигарети однакові. Курці в усьому світі мають різноманітні смаки та уподобання. Компанії Групи «Бритіш Американ Тобакко» намагаються досягти досконалості на кожному етапі виробництва тютюнової продукції.

Сигарета дещо складніша, ніж може здаватися. «Бритіш Американ Тобакко» вивчає уподобання дорослих курців та намагається задовольнити їх смаки. Саме уподобання дорослих споживачів визначають мішки тютюнів, які ми використовуємо. Група працює над тим, щоб забезпечити доступність цих сортів у довготривалій перспективі для збереження сталості смаків нашої продукції.

Інгредієнти та смакові добавки додаються до деяких типів сигарет – переважно у мішках американського типу для збалансування натурального смаку тютюну, відновлення цукру, втраченого під час сушіння, та надання індивідуальних смаків і ароматів певним маркам. Інші інгредієнти контролюють вологу, захищають від пошкодження мікробами та діють як сполучний матеріал або наповнювач.

Нікотин не додається під час виробництва сигарет. Він утворюється природним шляхом в усіх видах тютюнових рослин.

Фільтр, папір та рівень вентиляції фільтра дають змогу варіювати міцність та дим, які утворює сигарета. На кожному етапі ми забезпечуємо належний рівень контролю якості та перевірки продукції.

Основні частини сигарети

Cigarettes

Сигарета складається з чотирьох основних частин:

  • тютюн
  • сигаретній папір
  • зона фільтрації
  • фільтр і кріплення паперу
Що відбувається, коли горить сигарета?

Для кращого розуміння того, як влаштована сигарета, варто знати, як вона горить. В результаті процесу горіння – згорання сигарети – утворюється смола. Якщо замість тютюну палити сіно, також утворюватиметься певний тип смоли. Коли щось горить, утворюються дрібні часточки, змішані з газами – це дим. Сигаретний фільтр, хоч і не повністю, затримує ці часточки.

Коли під час куріння сигарети курець робить затяжку, весь дим, у тому числі високодисперсні часточки і гази, проходять через сигаретний штранг і фільтр. При цьому деякі часточки затримуються в ньому. Саме цю утворену речовину (якщо відняти нікотин і воду) називають смолою.

У димі міститься понад 4 тисячі різноманітних хімічних сполук – велика кількість із них міститься в повітрі, яким ми дихаємо, і в продуктах харчування. Ці сполуки містять компоненти, які зазначають на кожній пачці сигарет, а саме смолу і нікотин. Випаровування води також є результатом горіння – згоряння будь-якого органічного матеріалу руйнує хімічні компоненти і, як наслідок, виділяється вода.


Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:21 GMT