british american tobacco ukraine - Куріння у громадських місцяхPublicPlace

«Бритіш Американ Тобакко Україна» не вважає, що курити можна всюди, де заманеться, і визнає, що багатьом людям не до вподоби тютюновий дим. Але і повна заборона куріння, на думку компанії, не є справедливою.

«Бритіш Американ Тобакко Україна» переконана, що потрібно врівноважувати інтереси курців та людей, які не курять, а тому підтримує законодавчі норми щодо заборони куріння у громадських місцях, окрім спеціально відведених місць. Необхідною умовою при цьому є позначення місць, де курити заборонено, та місць, де палити дозволено, а також обладнання спеціальних місць для куріння.

На переконання «Бритіш Американ Тобакко Україна», за умови ефективного впровадження чинного законодавства можна забезпечити баланс інтересів курців та людей, які не курять. Суть проблеми, на думку компанії, полягає у необізнаності людей з чинним законодавством, відносно низькому рівні його виконання та практично повній відсутності спеціально обладнаних місць для куріння. За таких умов, актуальною є популяризація норм етичної поведінки курців.

З цією метою «Бритіш Американ Тобакко Україна» розробила програму для інформування курців під назвою «Етикет курця». У рамках програми було сформульовано три ключові повідомлення, спрямовані на дорослих споживачів тютюнової продукції: щодо неприйнятності куріння в присутності дітей та вагітних жінок; некоректності куріння в присутності інших людей, якщо вони проти; необхідності обережного поводження з недопалками. Відомий український художник-карикатурист Олег Смаль підготував шість малюнків, які в гумористичній формі демонструють норми поведінки ввічливого курця. Малюнки було надруковано на сірникових коробках (загальним накладом у 36 тисяч штук), які з листопада 2008 року по березень 2009 року розповсюджувалися в зонах для курців 27 закладів громадського харчування міста Києва.


Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:28 GMT