british american tobacco ukraine - Наше бачення сталого розвиткуТютюнова компанія 21-го століття

Сталий розвиток лежить в основі діяльності «Бритіш Американ Тобакко» і є фундаментом стратегії Групи. Ми фокусуємося на створенні спільних для суспільства і компанії цінностей.

Сталий розвиток «Бритіш Американ Тобакко» полягає у створенні спільних цінностей:

Для нашого майбутнього: Оскільки суспільство, потреби і пріоритети людства змінюються, ми повинні бути готовими приймати нові виклики і використовувати нові можливості.

Для наших акціонерів: «Бритіш Американ Тобакко» є великим міжнародним підприємством, і цей статус накладає на нас певну відповідальність, зокрема, зобов’язання відкрито говорити про ризики для здоров'я, пов’язані із вживанням наших виробів, підтримувати сільські громади у країнах, що розвиваються.

Підхід Групи ґрунтується на прозорій звітності, достовірність якої підтверджується незалежним аудитом, залученні до співпраці зацікавлених осіб і виваженій корпоративній політиці.

Ми складаємо звіти, достовірність яких підтверджується висновками незалежних аудиторів, починаючи з 2001 року, і вважаємо, що така тривала історія звітності, свідчить про наше серйозне ставлення до корпоративної соціальної відповідальності і сталого розвитку.

Дізнайтеся більше про звітування про сталий розвиток. Відкривається у новому вікні

Головними напрямками роботи «Бритіш Американ Тобакко» щодо сталого розвитку є:
  • Зменшення шкоди для здоров’я, пов’язаної із вживанням тютюнових виробів одним з пріоритетних напрямків діяльності Групи «Бритіш Американ Тобакко» залишається робота над зменшенням ризиків для здоров’я та розробка асортименту тютюнових і нікотинових виробів зі зменшеним ризиком.
  • Розвиток сільського господарства – «Бритіш Американ Тобакко» допомогає фермерам, з якими співпрацює, створити потужний сталий бізнес, і водночас, забезпечити надійний канал постачання тютюну для власного виробництва.
  • Корпоративна поведінка – «Бритіш Американ Тобакко» прагне вести свій бізнес відповідно до очікувань сучасного суспільства, а саме дотримуватися високих стандартів корпоративної поведінки, а також бути відкритими і прозорими щодо партнерів і зацікавлених осіб.

Cторінку оновлено: 10/06/2014 14:48:41 GMT