british american tobacco ukraine - Зменшення шкоди для здоров'яАльтернативні вироби зі зменшеним ризиком


Зменшення шкоди є надзвичайно важливим для нашого бізнесу


Ми знаємо, що споживання тютюнових виробів має реальні і серйозні ризики для здоров’я, уникнути яких можна тільки в тому разі, якщо не курити взагалі. Однак, багато дорослих людей вирішують продовжувати курити. А тому одним з пріоритетних напрямків діяльності Групи «Бритіш Американ Тобакко» залишається робота над зменшенням ризиків для здоров’я та розробка асортименту тютюнових і нікотинових виробів зі зменшеним ризиком.

Виклик

"Нікотин сам по собі не є особливо небезпечним ... якби нікотин можна було отримувати у формі, що є прийнятною та ефективною в якості замінника сигарети, можна було б врятувати мільйони життів."
"Зменшення шкоди для здоров’я при нікотиновій залежності", доповідь, підготовлена Консультативною Групою з питань тютюну Королівського коледжу лікарів Великої Британії.

Ризики для здоров’я людей, які споживають тютюнові вироби, є найбільш негативними наслідками бізнесу компанії. Група «Бритіш Американ Тобакко» намагається посилити підтримку проектів зі зменшення шкоди для здоров’я, пов’язаної із вживанням тютюнових виробів, шляхом залучення до співпраці науковців і спеціалістів у сфері охорони здоров’я. Ми також прагнемо регуляторних змін, які б дозволили виводити на ринок такі нові продукти, що пройшли наукові дослідження.

62_PHDs_sustainabilityТютюнові компанії, науковці і регуляторні органи повинні співпрацювати для того, щоб забезпечити науковий підхід до оцінки нових виробів, що становлять потенційно менший ризик. Таким чином, споживачі зможуть зробити свідомий вибір, ознайомившись з науково-обґрунтованими даними щодо характеру ризику різних виробів.

Нікотин: встановлені факти

  • Нікотин природно міститься в тютюновому листі. Невисокий вміст нікотину був виявлений у таких рослинах, як помідори, картопля та баклажани.
  • Нікотинові вироби, як альтернатива звичайним сигаретам, є менш ризикованими для здоров’я.
  • Не нікотин, а токсиканти, які містяться в тютюні і тютюновому димі, спричиняють переважну більшість захворювань, пов’язаних з курінням.

Наш підхід

Програма науково-дослідної діяльності «Бритіш Американ Тобакко» зосереджена на зменшенні шкоди для здоров’я, пов’язаної із вживанням тютюнових виробів і розробці нікотинових виробів зі зменшеною шкодою, як альтернативи традиційним сигаретам. До цієї категорії виробів належить Vype – електронна сигарета, яку компанія випустила на ринок у 2013 році; пристрій для інгаляції нікотину, який готує до запуску на ринку Великої Британії дочірня компанія Групи Nicoventures; інноваційні сигаретоподібні вироби, які виділяють нікотин шляхом нагрівання, а не горіння.28_science_conferences_sustainability

Група «Бритіш Американ Тобакко» співпрацює з науковцями і регуляторними органами задля популяризації цих продуктів наступного покоління. Група також виступає за підхід у регулюванні, що на перше місце ставить безпеку споживачів і якість продукції, і водночас стимулює розвиток нових нікотинових виробів зі зменшеним ризиком, які можуть допомогти курцям зменшити споживання сигарет або відмовитися від куріння взагалі.

Цікаві факти

  • «Бритіш Американ Тобакко» входить до ТОП 25% компаній ЄС за обсягом інвестицій в науково-дослідну діяльність.
  • В липні 2013 року у Великій Британії компанія «Бритіш Американ Тобакко» випустила першу електронну сигарету власного виробництва Vype.
  • Дочірня компанія «Бритіш Американ Тобакко» Nicoventures працює над запуском на ринок Великої Британії пристрою для інгаляції нікотину.
  • «Бритіш Американ Тобакко» щороку витрачає понад 160 млн. фунтів на науково-дослідну діяльність.
  • За останні п’ять років Группа опублікувала понад 100 рецензованих наукових праць. 
  • В «Бритіш Американ Тобакко» працюють 62 кандидати і доктори наук, які допомагають  покращувати наші вироби і робити їх безпечнішими.
  • У 2013 році співробітники «Бритіш Американ Тобакко» взяли участь у 28 провідних наукових конференціях, семінарах та інших заходах.

Докладніше про бачення сталого розвитку «Бритіш Американ Тобакко» читайте на офіційному веб-сайті  Відкривається у новому вікніГрупи компаній (англійською мовою).


Cторінку оновлено: 05/08/2015 12:27:13 GMT