british american tobacco ukraine - Корпоративна відповідальністьSocialCorp

«Бритіш Американ Тобакко Україна» є одним з найбільших інвесторів, платників податків та працедавців Чернігівської області. Усвідомлюючи власний вплив на соціально-економічний стан регіону, значну частину своїх соціальних ініціатив «Бритіш Американ Тобакко Україна» спрямовує на розвиток економіки та соціальної сфери області в цілому та безпосередньо міста Прилуки.

Розширення прав та можливостей

З серпня 2007 року у Прилуках працює Центр підтримки підприємництва, створений за сприяння «Бритіш Американ Тобакко Україна». Центр надає інформаційно-консультаційну підтримку в сфері бухгалтерського обліку та правового забезпечення підприємницької діяльності, організовує навчальні заходи, тренінги для прилуцьких підприємств, проводить для них ознайомчі візити на фабрику, випускає інформаційні матеріали. За перші два роки роботи Центр надав понад 2500 консультацій з юридичних питань та питань бухгалтерського обліку, організував для підприємців міста понад 40 заходів (зокрема, тренінгів і семінарів з розвитку бізнесу та ділових навичок), а також активно сприяв розвитку діалогу між бізнесом та місцевою владою.

Громадська сфера

Громадська сфера включає діяльність, спрямовану на збагачення громадського та суспільного життя

«Бритіш Американ Тобакко Україна» підписала Меморандум про співпрацю з прилуцькою громадою, що передбачає розвиток тривалого партнерства у сфері реалізації Стратегічного плану економічного розвитку міста Прилуки. У рамках плану компанія розробила Програму муніципального маркетингу, спрямовану на активне залучення зовнішніх інвестицій та сприяння розвитку місцевого бізнесу. За фінансової та експертної підтримки компанії було розроблено та виготовлено друковані інформаційні матеріали для інвесторів і створено веб-портал міста Прилуки http://www.pryluky.org Відкривається у новому вікні.

«Бритіш Американ Тобакко Україна» також забезпечила оплату 90% вартості послуг за проектом запровадження системи управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2000 у виконавчих органах Прилуцької міської ради. У січні 2009 року Прилуцька міська рада стала першим муніципалітетом у Чернігівській області, який впровадив систему управління якістю за міжнародними стандартами, що дозволило поліпшити якість управлінських послуг, посилити відкритість та прозорість діяльності виконавчих органів ради, забезпечити узгодженість роботи всіх структурних підрозділів.

Компанія опікується прилуцьким дитячим будинком «Сонечко» та «Надія» та вже понад 11 років поспіль підтримує  фестиваль журналістів Чернігівщини «Золотий передзвін Придесення».

У квітні 2013 року компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» розгорнула проект зі зміни схеми електропостачання під назвою «АМПЕР». Реалізація проректу охоплює не лише Прилуцьку тютюнову фабрику, а й місто Прилуки в цілому. Проект передбачає будівництво нової електричної підстанції «Тютюнова» (35/10 кВ) на території фабрики, реконструкцію електричної підстанції «Прилуки» (110/35/10 кВ), а також з’єднання цих двох підстанцій за допомогою кабельної лінії 35 кВ. Основними чинниками ініціалізації проекту були ненадійність поточної схеми електропостачання фабрики та Задунайського району міста, погана якість електропостачання та недостатня дозволена електрична потужність для фабрики.


Посилання на зовнішні сайти


Ми не несемо відповідальності за зміст зовнішніх сайтів 

Cторінку оновлено: 11/07/2013 17:02:00 GMT