british american tobacco ukraine - Охорона довкілляEnvProtection

«Бритіш Американ Тобакко Україна» орієнтується на найкращі міжнародні практики у сфері охорони довкілля.

Відповідально ставлячись до своїх зобов’язань у сфері охорони навколишнього природного середовища, «Бритіш Американ Тобакко Україна» керується у своїй роботі екологічними стандартами світового рівня та інвестує значні кошти у мінімізацію негативного впливу виробництва на довкілля.

До заходів у галузі екологічної безпеки, здійснюваних компанією, належать програма енергозбереження, мінімізація витрат води на всіх етапах виробництва, скорочення шкідливих викидів в атмосферу та водойми, поліпшення процесів збору, сортування, утилізації й переробки відходів. На даному етапі переробці та повторному використанню підлягає до 95% технологічних відходів виробництва – папір, пластмаса, пакувальні матеріали тощо.

Зменшення використання енергії дає змогу cкоротити викиди в атмосферу та забруднення навколишнього середовища. У 2003 році, в рамках масштабного проекту з модернізації фабрики, було введено в експлуатацію новий енергоцентр, який відповідає світовим стандартам екологічної безпеки та енергозбереження. Внаслідок цього значно скоротилося споживання природного газу та  електроенергії, і при цьому компанія повністю відмовилася від використання мазуту. За показниками енергозбереження «Бритіш Американ Тобакко Україна» посідає одне з перших місць серед компаній Групи.

«Бритіш Американ Тобакко Україна» успішно пройшла процедуру незалежного аудиту та отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 14001 (екологічний менеджмент).

«Бритіш Американ Тобакко Україна» бере активну участь у захисті та збереженні унікальних природних екосистем регіону. У квітні 2007 року розпочалася співпраця компанії з Ічнянським національним природним парком (розташований у м. Ічня Чернігівської області). У рамках спільного екологічного проекту «ЕкоКрок» працівники компанії щороку навесні, у вільний від роботи час, виїжджають до Ічнянського національного природного парку, де допомагають висаджувати дерева та прибирати територію. Загалом, за сім років проведення волонтерської акції працівники «Бритіш Американ Тобакко Україна» висадили близько 107 000 саджанців сосни та 2 800 саджанців берези на території у понад 22 гектари.

 


Cторінку оновлено: 11/07/2013 17:02:01 GMT