british american tobacco ukraine - Безпека праціsafeplace

У компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна» багато уваги приділяється організації та безпеці праці.

Наприклад, нову адміністративну будівлю в Прилуках загальною площею 4950 кв. м збудовано відповідно до високих стандартів безпеки та якості умов праці. Працівники отримали більше робочого місця, нові ергономічні меблі, систему кондиціонування, медпункт, актову залу, побутові приміщення, нову бібліотеку та простору їдальню із системою попереднього очищення та фільтрації води.

У питаннях безпеки праці «Бритіш Американ Тобакко Україна» дотримується всіх вимог українського законодавства. Завдяки централізованій системі кондиціонування повітря в основних виробничих цехах та адміністративно-побутових приміщеннях забезпечено комфортні умови праці.

Застарілі сигаретні машини постійно замінюються сучасними моделями, які відповідають міжнародним нормативам та набагато зручніші в обслуговуванні за ергономічними показниками. Згідно з чинними нормами безпеки праці, персонал підприємства забезпечений спеціальним одягом та взуттям, сучасними засобами індивідуального захисту. Компанія регулярно організовує навчання та атестацію персоналу з питань охорони праці.

Виробничий і комерційний підрозділи нашої компанії в Україні за останні 12 років отримали шість нагород Групи «Бритіш Американ Тобакко» за один календарний рік та за один мільйон годин, відпрацьованих без нещасних випадків.


Cторінку оновлено: 11/07/2013 17:02:01 GMT