british american tobacco ukraine - Сигарети і курінняSmoking

Упродовж багатьох років «Бритіш Американ Тобакко» визнає, що куріння пов’язане з ризиками для здоров’я. Наша компанія не пропагує куріння – ми пропонуємо якісну продукцію дорослим людям, які вже курять. Ми також глибоко переконані: курити чи ні – мають вибирати винятково дорослі люди, поінформовані про ризики.

Простіше кажучи, наш погляд на куріння є таким: компанії «Бритіш Американ Тобакко» виробляють високоякісну продукцію, яка приносить задоволення багатьом мільйонам курців по всьому світу. Та поряд із задоволенням куріння несе з собою реальні ризики серйозних захворювань. Ми також свідомі того, що багатьом людям складно відмовитися від куріння.

Ризики, пов’язані з курінням, визначаються передусім епідеміологічними дослідженнями (статистичними – для великих груп населення), які показують, що курці з великим стажем більш схильні до певних захворювань порівняно з тими, хто не курить. Відзначене збільшення ризику в тих групах, учасники яких починають курити в молодшому віці, курять упродовж тривалішого часу й споживають більшу кількість сигарет на день.

Утім, статистика не володіє даними про те, чи уникне певний курець ризику захворювання, пов’язаного з курінням, коли куритиме менше. Але очевидно, що будь-який спосіб і частота куріння пов’язані зі значним підвищенням ризику для здоров’я. Дослідження також свідчать, що єдиний спосіб уникнути ризиків, пов’язаних із курінням, – не курити взагалі, а найкращий спосіб зменшити ризики – відмовитися від цієї звички.


Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:43 GMT