british american tobacco ukraine - Чи можна кинути курити?Відмовитися від куріння може бути непросто. Втім, на нашу думку, важливо, щоби курці, які вирішили відмовитися від цієї звички, мали достатньо мотивації і віри у власні сили.

Існує думка, що багато курців залежні від сигарет, адже вони свідомі всіх ризиків, що їх несе куріння для здоров'я, та все одно продовжують часто курити і вважають, що кинути дуже важко.

Однак відомо, що мільйони курців відмовилися від куріння без будь-якої медичної допомоги. Навіть більше: в світлі мінливих соціальних норм мільйони курців змінили свої звички і можуть управляти тим, як часто, де і коли курити. В деяких країнах, приміром у Великобританії, відсоток колишніх курців сьогодні прирівнюється до відсотка курців.

Нині поширена думка, що куріння призводить до звикання. Проте ми переконані, що курці, які вирішили кинути палити, мають усвідомлювати, що це їм під силу – за наявності мотивації і віри в себе. Ми вважаємо: якщо Ви вирішили кинути палити, вам слід це зробити.

Курцям пропонують різні способи відмови від куріння, зокрема використання «нікотинозамінної терапії» (пластирі, жувальні гумки). Попри те, що всі ці форми допомоги й справді можуть виявитися корисними, важливими чинниками успішної відмови від куріння залишаються відповідна мотивація і переконання в тому, що вам це до снаги.

Що варто знати про відмову від куріння:
  • Відмовитися від куріння непросто. Ті, хто думають почати курити, мають усвідомлювати, що пізніше їм може бути важко зупинитися.
  • Для тих, хто хоче позбутися цієї звички, запорукою успіху є мотивація і впевненість у власних силах.
  • Якщо є мотивація і впевненість у власних силах, задоволення від куріння перестає бути аргументом.
  • Багато мільйонів курців успішно відмовилися від куріння.
  • Рекомендації щодо того, як кинути курити, можна отримати з багатьох джерел, зокрема в органах охорони здоров’я, від медичних працівників, а в деяких країнах існують національні телефонні лінії допомоги в припиненні куріння.
  • Ми не будуємо свій бізнес, спонукаючи людей до куріння чи перешкоджаючи їм у відмові від тютюну. Ми впевнені: якщо Ви вирішили кинути палити, Вам слід це зробити.

Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:43 GMT