british american tobacco ukraine - Чому саме ми3

Приєднавшись до Бритіш Американ Тобакко, ви стаєте членом міжнародної родини. Ми - велика і різнобічна організація, в якій працюють понад  57 000 співробітників. Їх ентузіазм є рушійною силою нашого бізнесу на більше ніж 200 ринках по всьому світу.

Ми досягли цього успіху тому, що ми - сильні.Наша сила полягає в кожному нашому співробітнику, в його творчому потенціалі, яскравій індивідуальності та намаганні привнести у компанію щось нове - те, що відрізняє кожну особистість. Наше вміння застосовувати усі ці особливості та обертати їх на свою користь виділяє нас серед інших відомих компаній у цій найбільш жорстко регульованої галузі.

Зовсім небагато міжнародних компаній можуть зрівнятися з нами. Ще меншій їх кількості вдається так само успішно, як нам, долати всі перешкоди та сміливо приймати всі виклики, з якими нам доводиться щодня стикатися в нашій діяльності. Ми наполегливо працюємо задля сталого розвитку нашого бізнесу, це надає кожному нашому співробітнику безліч можливостей, що і робить кар'єру в нашій компанії такою унікальною та успішною.

Ви можете дізнатися більше про наш бізнес та нашу міжнародну діяльність на сайті www.bat.com


Cторінку оновлено: 03/04/2015 19:14:11 GMT