british american tobacco ukraine - Кар'єра в «Бритіш Американ Тобакко»tovkun

Ми орієнтовані на досягнення значних результатів для формування і розвитку наступного покоління лідерів. Наша культура, що ґрунтується  на здорових амбіціях та підтримці, на відданості та відповідальності наших співробітників, приваблює талановитих і неординарних людей.

v123

 

 

Ми працюємо на складному і висококонкурентному ринку, але завдяки наполегливості наших співробітників та їх розумінню важливості поставлених перед ними завдань ми досягаємо вельми значних результатів з року в рік. Кожний, хто приєднується до нас, робить свій внесок в нашу високоефективну культуру, застосовуючи свої завзятість і талант для невтомного руху вперед.

b

 

Ми визначили основні напрямки нашої співпраці під час будування вашої кар'єри. Ми всіляко сприяємо тому, щоб досвід, набутий вами під час нашої співпраці, був максимально корисним і взаємовигідним. Саме тому велике значення ми надаємо плануванню кар’єри наших працівників, намагаючись врахувати їхні потреби в розвитку та надати можливість для самореалізації. Прикладом цього є щорічні зустрічі, під час яких переглядається потенціал та кар’єрні переміщення всіх менеджерів компанії. Ми інвестуємо час у ці заходи, оскільки розуміємо, що, підтримуючи кожного окремо, ми залишаємося сильними в цілому.

g

 

Міжнародна посада не є метою досягнення в «Бритіш Американ Тобакко». Ми вже були створені як міжнародна організація. Це близький нам світогляд та стиль роботи, який кожний переймає та відчуває з першого дня роботи в компанії.

 

 

v1

Завдяки постійному розвитку ми визначаємо пріоритетність навчання, але, незважаючи на нашу підтримку, успіх для себе визначаєте саме ви. У нашій компанії кожному надається можливість керувати своїм професійним зростанням, здобуваючи потрібні навички та підвищуючи свій професійний рівень. Наші співробітники самостійно ініціюють обговорення можливих кар'єрних кроків, а лінійні керівники підтримують їх в цьому. Ми цінуємо людей, готових розвиватися та рухатися вперед. Усі інструменти кар’єрного розвитку Групи компаній «Бритіш Американ Тобакко» доступні незалежно від країни, в якій ви працюєте зараз. Компанія працює відповідно з глобальними стандартами, готуючи професіоналів міжнародного рівня, які будуть готові взяти на себе нові виклики як в Україні, так за її межами.

vv

 

 

Ентузіазм та захоплення, які є рушійною силою культури «Бритіш Американ Тобакко», повинні бути справжніми, а не штучними. Інакше це буде «біг на місці». Мова йде про амбіції для досягнення унікального успіху, хоробрість для висловлення та відстоювання ваших ідей та завзятість для продовження боротьби, поки ви не досягнете своїх цілей.

 vvv

 

Робота у жорстко регульованій галузі вимагає стійкості та відповідальності. Тобто складнощі, які вам доведеться долати в нашій компанії, можуть бути набагато серйознішими, ніж в будь-яких інших компаніях. Але, з іншого боку, задоволення і винагорода після подолання цих викликів будуть для Вас особливо цінними.


Cторінку оновлено: 16/01/2015 09:18:29 GMT