british american tobacco ukraine - ВиробництвоOperations

Виробництво (Operations) – одна з ключових функцій компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна». Вона містить у собі цілий спектр різних видів діяльності, починаючи з попередньої обробки тютюну та завершуючи відвантаженням готової продукції клієнтам компанії. До основних відділів функції Виробництва, що зосереджена на Прилуцькій тютюновій фабриці, відносяться:

 1. Виробництво
 2. Інженерний відділ
 3. Ланцюжок постачання
 4. Відділи контролю якості та підтримки продукту
 5. Відділ охорони праці
Виробництво

Більше 200 співробітників тютюнового та сигаретного цехів забезпечують безперебійний випуск якісної продукції. Тут тютюн, що надходить з різних куточків світу, перетворюється на продукцію більш ніж 10 марок. Щороку складність виробництва зростає із випуском нових марок, освоєнням нових форматів продукту, виходом на нові ринки збуту. До основних  виробничих підрозділів належать:

 • попередня обробка тютюну;
 • виготовлення фільтрів для сигарет;
 • виготовлення та пакування сигарет;
 • технічне обслуговування виробництва.
Інженерний відділ

Робота інженерного відділу, у першу чергу, спрямована на забезпечення раціонального використання ресурсів компанії, підтримку і ремонт виробничих, складських та офісних приміщень фабрики. Крім того, зі зростанням складності виробництва посилюється потреба у запровадженні нового та модернізації наявного устаткування. Отже, підрозділи відділу відповідають за:

 • обслуговування обладнання, що забезпечує комунікації фабрики;
 • підтримку і технічне обслуговування виробничих приміщень;
 • ведення та запровадження проектів на виробництві.
Ланцюжок постачання

Ланцюжок постачання об’єднує у собі велику кількість завдань, що забезпечують максимальну спрямованість виробництва на задоволення потреб клієнтів компанії. Серед цих завдань є такі, як планування потреб у виробничих матеріалах та готовій продукції, ефективне складування та транспортування, тісна взаємодія з усіма ринками, на які постачається продукція фабрики, постійне удосконалення усіх процесів постачання. Ці процеси розподілені за основними підрозділами, а саме:

 • планування;
 • логістики;
 • сервісу постачання;
 • розвитку процесів постачання.
Відділи контролю якості та підтримки продукту

Якість продукції – пріоритет для компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна». У першу чергу, продукція має відповідати потребам споживача, що постійно змінюються. Відділ управління продуктом забезпечує на виробництві підтримку постійного удосконалення існуючої та запусків нової продукції. Відділ технічного контролю веде постійний контроль та аналіз якості продукції, що випускається, а також управляє системами якості, що запроваджені на виробництві.

Відділ охорони праці

Відділ охорони праці покликаний забезпечувати на виробництві політику компанії у сфері безпеки праці і охорони довкілля. Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» дотримується усіх вимог законодавства з охорони праці, керується у своїй роботі екологічними стандартами світового рівня та інвестує значні кошти у мінімізацію негативного впливу виробництва на довкілля.


Cторінку оновлено: 10/07/2013 12:25:46 GMT