british american tobacco ukraine - Довідка про компанію«Бритіш Американ Тобакко Україна» – перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, засноване у 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи «Бритіш Американ Тобакко».

«Бритіш Американ Тобакко Україна» є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області – у компанії працює близько 1000 осіб, з них – близько 460 у Прилуках. Сукупні інвестиції в модернізацію фабрики та розвиток компанії становлять на сьогодні більше 200 млн. доларів США. Також «Бритіш Американ Тобакко Україна» активно інвестує у розвиток персоналу та формування кадрового резерву.

Компанія має широкий асортимент сигарет – понад 10 марок, серед них Kent, Dunhill, Vogue, Lucky Strike, Pall Mall, Capri, Rothmans,  «Прилуки Особливі», «Козак». Наша продукція експортується до Вірменії, Грузії, Іраку, Молдови, Узбекістану, а також до Білорусі та Азербайджану (тютюн), Сінгапуру та Росії (фільтропалички).


Основні факти про компанію (станом на кінець 2013 року):

  • Податки і збори, сплачені компанією - 4,46 млрд гривень
  • Сукупні інвестиції в модернізацію фабрики та розвиток компанії - близько 200 млн дол. США
  • Кількість працівників - близько 1000 осіб
  • Впроваджені інтегровані системи управління виробництвом - ISO 9001 (управління якістю), ISO 14001 (екологічний менеджмент), OHSAS 18001 (менеджмент у сфері безпеки й охорони праці)

Cторінку оновлено: 27/06/2014 12:55:13 GMT