british american tobacco ukraine - Наша культураour culture

Співробітники компанії відіграють ключову роль у реалізації нашої концепції бути лідером на світовому ринку тютюну у задоволенні споживчого попиту на тютюнові вироби, і не тільки. Наші люди привносять в свою роботу, у здійснення будь-якої задачі своє неординарне бачення, що, в свою чергу, викликає інтерес і стимулює повнолітніх курців обирати наші вироби і марки. Наші співробітники допомагають нам ставати більш ефективними і розвиватися як соціально відповідальна організація. Тому реалізація нашої концепції у великій мірі залежить від них, і ми це усвідомлюємо. Ось чому, незважаючи на масштаб нашої діяльності і глобальну присутність на тютюновому ринку, ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб наше бачення перешкод, завдань і розвитку враховувало інтереси всіх, з ким ми працюємо.

Як організація головну увагу у всіх відношеннях ми приділяємо людям. Наша концепція і стратегія закладає інтереси і потреби споживача в основу будь-якої нашої діяльності і підкреслює важливість використання нових сприятливих можливостей, пов'язаних з тютюновими та нікотиновими продуктами нового покоління. Ми повинні адаптуватися до змін, які відбуваються в суспільстві і які, звичайно, впливають на споживачів – на їх смаки й уподобання. Ті люди і компанії, які вважають зміни стимулом для удосконалення, бачать в них тільки позитивні можливості для себе.

Особливість нашої культури втілена в  чотирьох керівних принципах нашої діяльності:

g

 

 

Ми впевнені у досягненні зростання, використовуємо нові можливості та готові до певних зважених підприємницьких ризиків. Ми цілеспрямовані та наполегливі у подоланні труднощів. Це основа нашого успіху.

 S

 

Ми завжди прагнемо все робити правильно, демонструючи свою відповідальність перед суспільством та іншими зацікавленими сторонами. Ми використовуємо свою свободу приймати рішення для найповнішого задоволення інтересів споживачів.

 

V

 

Ми націлені на перспективу та передбачаємо потреби споживачів, для того щоб успішно впроваджувати інноваційні продукти високої якості. Ми докладно вивчаємо і враховуємо різні точки зору, а також зміни у соціальних настроях і очікуваннях. Ми відкриті для нових шляхів ведення бізнесу.

 SY

 

Ми поважаємо індивідуальність кожної особистості та із задоволенням працюємо спільно . Ми об'єднуємо різномаїття людей, культур, точок зору, марок, ринків та ідей для того, щоб зміцнити наш бізнес. Ми цінуємо те, що робить кожного з нас унікальним.


Cторінку оновлено: 03/04/2015 20:23:30 GMT