british american tobacco ukraine - Розвиток лідерівЗалучаючи і приймаючи на роботу лише найкращих, ми створюємо наступне покоління лідерів, яким ми допомагаємо досягати вагомих результатів, розвиватися і розкривати свій лідерський потенціал. Будучи невід'ємною частиною нашої корпоративної стратегії, створення наступного покоління лідерів допомагає нам розвиватися як соціально відповідальний бізнес. Нашим працівникам це надає можливість отримати простий та інтегрований досвід, який заохочує їх приймати на себе зобов'язання зі створення наступного покоління лідерів.

Лідер в нашій компанії повинен:

  • керувати бізнесом, що означає діяти в інтересах бізнесу і споживачів, мислити стратегічно, досягати необхідних результатів і відповідати за них , пропонувати зміни та інновації.
  • керувати людьми, що означає розвивати лідерів та команди, співпрацювати та впливати на інших, швидко вчитись та пристосовуватися до нових обставин, бути амбіційним, сміливим та стійким.

Оскільки ми зосереджені на створенні нашого власного наступного покоління лідерів, для нас важливо, щоб ви піклувалися про ваше власне кар'єрне зростання. У плануванні вашої кар'єри вам допоможуть чотири основні принципи:

rez

 

Спочатку ви повинні продемонструвати стабільно високі результати як у вашій роботі, так і в службових стосунках. На практиці це означає отримання принаймні однієї оцінки «відмінно» за результатами трирічної атестації.

 

xmi

 

Лідерські якості повинен мати кожний наш працівник, саме лідерство чітко визначено в компанії як необхідний компонент для кожного етапу кар'єри і вирішення питань управління персоналом і бізнесом. Ви повинні постійно розвивати свої лідерські навички та регулярно отримувати зворотній зв'язок від вашого лінійного керівника та колег, щоб оцінити, наскільки добре ви виконуєте завдання.

zos

 

Розвиток вашої кар'єри залежить від певного ключового досвіду. На кожному етапі ви повинні будете здобути певні навички та здібності, перш ніж перейти на наступний рівень.

 

rozv

 

Ми рекомендуємо вам чітко окреслити ваші цілі з розвитку, обговорюючи їх регулярно з вашим лінійним керівником і колегами. Наша адаптивна модель навчання є потужною базою для розробки та реалізації збалансованого плану професійного зростання.


Cторінку оновлено: 03/04/2015 19:14:12 GMT