british american tobacco ukraine - Міжнародний досвідmob

 

Впроваджена нами глобальна стратегія мобільності є вкрай важливою для планування бізнесу та вашої кар'єри. Вона надає нам можливість залучати найбільш талановитих працівників у випадках, коли необхідно досягти видатних результатів. Це дає вам безцінний досвід роботи за кордоном разом з усіма відповідними перспективами.

Cьогодні в рамках глобальної стратегії мобільності здійснюється понад 1000 міжнародних переведень на більш ніж 200 ринках, які створюють безліч можливостей для тимчасової та постійної роботи за місцем призначення. Доведіть нам, що у вас є талант і потенціал для досягнення нашого майбутнього успіху - і світ розчиниться перед вами.

exp

 

Міжнародні призначення мають ключове значення для набуття нових навиків і досвіду, які знадобляться вам для роботи у такій великій міжнародній компанії, як наша. Але для того щоб досягти успіху, на міжнародні призначення слід відправляти відповідних працівників у потрібний для цього час. Ми сприяємо розкриттю потенціалу наших співробітників та отриманню ними нового досвіду на інших ринках, і ми всіляко заохочуємо наших людей скористатись можливістю поїхати працювати до іншої країни.

 

Робота в «Бритіш Американ Тобакко» надає можливість регулярно відвідувати інші країни для професійного розвитку:

  • Міжнародні ділові поїздки;
  • Ринкові візити;
  • Навчальні програми;
  • Семінари;
  • Галузеві, навчальні і виробничі конференції.

Міжнародне співробітництво закладене в ДНК нашої компанії: якщо ви керуєте бізнесом на більш ніж 200 ринках, які виходять за географічні і культурні межі, - без цього не обійтись. На вас очікує регулярна співпраця з іноземними колегами, обмін досвідом і можливість впливати на глобальні бізнес рішення. Це може передбачати роботу у складі віртуальних команд, прийняття на себе відповідальності за додаткові ринки або використання ваших навиків і вмінь в міжнародних проектах. Навіть ваш повсякденний розвиток може стати глобальним, якщо людина, яка може бути найкращим наставником для вас, знаходиться за кордоном.


Cторінку оновлено: 03/04/2015 19:14:13 GMT