british american tobacco ukraine - Корпоративні зв’язкиCORA

Відділ корпоративних зв’язків (Corporate & Regulatory Affairs, або CORA) – це функція компанії, яка покликана забезпечити єдине тлумачення, адаптацію та ефективне відстоювання корпоративної позиції  компанії зі стратегічно важливих питань.

Відділ корпоративних зв’язків передусім займається питаннями, пов’язаними з репутацією компанії, внутрішньою та зовнішньою комунікацією, співпрацею з державними органами та іншими організаціями.

Управління репутацією

Корпоративна соціальна відповідальність та управління репутацією є невід’ємними частинами діяльності «Бритіш Американ Тобакко Україна», оскільки для нас бути відповідальною компанією має дуже велике значення. Серед основних питань, пов’язаних з репутацією, ми виділяємо аспекти сталого розвитку бізнесу та корпоративної соціальної відповідальності, а також дотримання міжнародних маркетингових принципів.

Внутрішня та зовнішня комунікація

Для нас вкрай важливою є ефективна комунікація з усіма особами, які так чи інакше пов’язані з нашим бізнесом (працівники, споживачі, представники державних та недержавних органів та установ, засобів масової інформації тощо). До цього напрямку належать:

  • управління корпоративним брендом;
  • зовнішні комунікації та зв’язки зі ЗМІ;
  • внутрішні комунікації.
Досягнення раціонального регулювання

Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» підтримує справедливе регулювання галузі та всіляко намагається співпрацювати з учасниками регуляторного процесу заради прийняття таких рішень, які  б враховували інтереси курців, людей, що не палять, а також держави і бізнесу.

 


Cторінку оновлено: 10/07/2013 12:25:50 GMT