british american tobacco ukraine - Інформаційні технологіїIT

Наша команда IT-спеціалістів кожного дня працює над впровадженням сучасних технологій відповідно до стратегії компанії, відкриваючи нові можливості для бізнесу. Працівники відділу IT  беруть участь у різноманітних проектах, пов’язаних з важливими для успішної міжнародної компанії інформаційними програмами і сервісами.

IT команда в «Бритіш Американ Тобакко Україна» працює за такими напрямками:

Оптимізація бізнес-процесів (IT Demand)

Наші бізнес аналітики тісно співпрацюють з підрозділами компанії для розробки різноманітних програмних інструментів, використовуючи цілий арсенал можливостей. Вони постійно займаються впровадженням нових та оптимізацією існуючих систем відповідно до потреб бізнесу, а також виступають партнерами для всіх бізнес функцій в реалізації локальних та регіональних IT-проектів.

IT-сервіси та служба підтримки (IT Service & Helpdesk)

Щодня співробітники різних відділів компанії використовують низку програм та систем для виконання постійних бізнес-завдань. Команда IT-сервісів  виконує ключову роль у забезпеченні повноцінної та безперервної роботи програм та систем компанії шляхом аналізу якості їх роботи, підтримки їх функціонування та оптимізації їх роботи. Особлива увага при цьому приділяється питанню безпеки роботи та використання всіх систем компанії.

Управління інформаційними технологіями (IT Account Management)

Робота за даним напрямком передбачає планування діяльності функції, бюджетування, аналіз витрат та звітність на різних рівнях стосовно діяльності підрозділу. Окрім цього здійснюється координація ініціатив, запроваджених на глобальному та регіональному рівнях.

Також на регіональному рівні «Бритіш Американ Тобакко» існують такі напрямки роботи як IT Architecture, IT Planning та IT Delivery.

Ефективний підрозділ IT є невід’ємною частиною сучасної динамічної компанії. Ми допомагаємо бізнесу перемагати та реалізовувати свою стратегію.

 


Cторінку оновлено: 10/07/2013 12:25:50 GMT