bat ukraine - ВипускниківGlobal Graduate Programme 2016

Набір на Global Graduate Programme 2016 відкрито! Аплікаційний період триватиме до 24 липня.
Цього року ви можете обрати:

МАРКЕТИНГ І ПРОДАЖІ Відкривається у новому вікні або

ВИРОБНИЦТВО Відкривається у новому вікні

(Перейдіть, будь ласка, за посиланням  щоб надіслати аплікаційну форму на програму).

Про програму

Про програму

Амбіційність. Сміливість. Прогресивність. Співпраця. Адаптивність. Все це якості справжнього лідера. Ти володієш ними?

Приєднуйся до Global Graduate Programme –  міжнародної програми розвитку майбутніх бізнес-лідерів, що готує тебе до твоєї першої менеджерської позиції всього за 12 місяців!

Структура програми  унікальна. З першого дня ти виконуватимеш реальну роботу. Ти почнеш з отримання досвіду в торговому маркетингу, де будеш працювати з каналами і точками продажів. Споживач – це серце нашого бізнесу, ось чому так важливо розуміти, як продається наш продукт. Потім ти продовжиш розвиватися у своїй майбутній менеджерській ролі під керівництвом і за підтримки коуча і ментора. Після успішного випуску з програми ти самостійно будеш вести ввірений тобі напрямок.

МАРКЕТИНГ І ПРОДАЖІ

Глобальні горизонти. Легендарні бренди. Жорстка конкуренція. Складне регуляторне середовище. Це те, що відрізняє маркетинг в БAТ від інших компаній, роблячи його захоплюючим, цікавим і сповненим викликів.

Твоя роль:
Ти познайомишся з основами торгового маркетингу на реальній посаді торгового представника, зрозумієш як працювати з роздрібними і оптовими клієнтами і оптимізувати шляхи виведення продукції на ринок. Потім ти будеш працювати з торговими марками і їхнім позиціонуванням, в тісній співпраці з агенцією візьмеш участь в запуску нових брендів. Навчишся використовувати інструменти маркетингових досліджень, які лежать в основі прийняття стратегічних рішень.
У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній з наступних областей: бренд маркетинг, торговий маркетинг і дистрибуція, стратегічне планування та дослідження ринку.

ВИРОБНИЦТВО

Наше виробництво має глобальні масштаби, ми виробляємо та експортуємо нашу продукцію до 6 країн світу. На кожному етапі виробництва ми використовуємо інновації та новітні технології для забезпечення найкращих результатів нашого бізнесу.

Твоя роль:
Ти спробуєш свої сили і продовжиш розвиток в основних сферах:

 • виробництво
 • інженерний відділ
 • інновації в сфері продуктів (робота з командами маркетингу і продажів, наукових досліджень і розробок для винаходу нових продуктів)
 • планування виробництва
 • логістика

У підсумку, на момент закінчення Програми ти будеш готовий зайняти менеджерську позицію в одній з цих областей.

Про твій розвиток

 Про твій розвиток

Твоя кар'єра в твоїх руках! Ми надаємо великі можливості для навчання і розвитку на рівні світових стандартів, скористайся ними!

 • Ознайомча програма

Вже на самому початку ти дізнаєшся про те, як працює бізнес компанії по ланцюжку «from Seed to Smoke», що допоможе тобі усвідомити свою роль у ньому і ефективно включитися в роботу з самого початку.

 • Академія БАТ

Двічі в рамках Програми її учасники з усіх куточків земної кулі зберуться в Академії БАТ, в самому серці Англії. Навчання в Академії допоможе тобі розширити знання і розвинути та удосконалити навички лідерства. А ще це можливість поспілкуватися з топ-менеджерами компанії і завести друзів з усього світу!

 • Навчання світового класу

Різноманітні цікаві тренінги – про продукт, проектний менеджмент, лідерські навички, навички розвитку власного потенціалу та багато іншого. Також в твоєму розпорядженні внутрішня навчальна онлайн платформа, де ти знайдеш понад три тисячі курсів.

 • Міжнародний проект

Ти будеш розширювати свої горизонти, працюючи над серйозним міжнародним проектом спільно з колегами з усього світу. Це чудова нагода продемонструвати свої лідерські якості, вибудувати міжнародну мережу контактів і заявити про себе.

Про твоє майбутнє

Про твоє майбутнє

Ми розглядаємо Global Graduate Programme як трамплін для видатної кар'єри і блискучих досягнень в БАТ. Існує величезна кількість різних сценаріїв кар'єрного росту. Нижче один з варіантів побудови кар'єри в БАТ за 5 років:

 • Global Graduate Programme

Розуміння споживачів, інтенсивний розвиток своїх навичок і напрацювання практичного досвіду, необхідного для менеджерської позиції в обраному напрямку.

 • Менеджер

Розвиток і зміцнення функціональних знань і лідерських якостей, глибшого розуміння споживачів. Ти отримаєш досвід управління командами і процесами, наприклад, в ролі бренд-менеджера, менеджера регіональної команди торгового маркетингу, менеджера з досліджень ринку, керівника виробничої дільниці, менеджера з планування процесу постачання тощо.

 • Керівник напрямку

Напрацьовані на цей час знання і навички управління допоможуть самостійно управляти основними бізнес-напрямками, мати в підпорядкуванні великі команди, в тому числі міжнародні (наприклад, керувати групою брендів або процесом планування і виробництва в декількох країнах).

Відбір до програми

 Відбір до програми

Вимоги до кандидатів: 

 • випускники вишів 2012-2016 рр.
 • англійська мова - Upper Intermediate +
 • лідерські навички: ентузіазм і амбітність, здатність швидко навчатися, прагнення досягти результату в роботі, прагнення оптимізувати і покращувати, вміння відстоювати точку зору
 • готовність до переїзду
 • досвід роботи від 1 року (включаючи стажування і часткове працевлаштування) буде перевагою
 • водійські права категорії B і активний досвід водіння (МКП) обов'язковий для кандидатів напрямку Маркетингу

Жодна інша організація не пропонує такий досвід, як БАТ. Захоплюючий. На межі можливостей. Що максимально розкриває потенціал.  Global Graduate Programme – старт твоєї успішної і стрімкої кар'єри в міжнародній компанії.


Cторінку оновлено: 06/06/2016 14:36:31 GMT