british american tobacco ukraine - Професіоналів***

Ми цінуємо талановитих людей та активно шукаємо професіоналів з різноманітним досвідом, які на різних етапах своєї кар’єри готові приєднатися до нас.

«Бритіш Американ Тобакко» дотримується високих стандартів підбору персоналу. Ми скоріше залишимо вакансію незаповненою, аніж погодимося прийняти кандидата, який не відповідає нашим критеріям. Приймаючи рішення про запрошення на роботу в компанію, ми беремо до уваги не лише відповідність кандидата вимогам відкритої вакансії, але і його потенціал щодо подальшого розвитку.

Кар’єра в «Бритіш Американ Тобакко», безсумнівно, надає безліч можливостей для розвитку. Саме тому нас обирають досвідчені професіонали. Ми всіляко намагаємося сприяти розвитку та самореалізації наших професіоналів. Велика увага приділяється плануванню розвитку, постановці правильних цілей та постійному їх перегляду. Після цього ми обговорюємо не лише досягнення, але і яким чином та чому  навчився співробітник. Усі можливості розвитку базуються на індивідуальних заслугах та передбачають призначення в різних підрозділах в межах відділу, призначення в інші відділи або в іншу країну.

Наші працівники пишаються тим, що стали частиною відомої компанії з високими професійними стандартами та дійсно відмінною корпоративною культурою. Вони також поважають нашу принципову позицію соціальної  відповідальності в тютюновій галузі.


Cторінку оновлено: 22/10/2015 09:56:26 GMT