british american tobacco ukraine - Смола, нікотин і монооксид вуглецюВ Україні вміст смоли та нікотину в одній сигареті вказані на сигаретних пачках.

Що таке смола?

Сигаретний дим містить найдрібніші частинки, які можна зібрати на так званому стовідсотково фільтруючому елементі, коли сигарету курить машина в лабораторії. Смолою, як правило, називають тверді частинки, які залишаються на фільтрі після видалення води і нікотину. Смола - це складна суміш речовин, деякі з яких у достатніх кількостях можуть сприяти розвитку раку.
 

Що таке нікотин?

Нікотин виробляється в тютюнових листках природним шляхом і входить до складу тютюнового диму. Його можна знайти і в інших рослинах, але в набагато меншій концентрації, ніж в тютюні. Нікотин має незвичайні фармакологічні  властивості: одночасно він виявляє легку стимулюючу дію, але менш інтенсивнішу, ніж кофеїн, і легкий розслаблюючий ефект. Більшість органів охорони здоров'я впевнені, що нікотин викликає звикання до паління завдяки своїми фармакологічними властивостями.

Що таке монооксид вуглецю?

Монооксид вуглецю - це газ, який утворюється при згоранні органічних речовин. Він може з'єднуватися з гемоглобіном крові, знижуючи здатність крові переносити кисень. Монооксид вуглецю, який міститься в тютюновому димі, пов'язують із зростанням ризику виникнення захворювань серця у курців.
 


Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:45 GMT