british american tobacco ukraine - Чому люди курять?WHY

Питання «Чому люди курять?» задається протягом багатьох років. Здавалося б, відповідь очевидна - вся справа в нікотині. Насправді ситуація далеко не така проста.

Добре відомо, що куріння - одна з вагомих причин виникнення різних захворювань, а ціни на сигарети найчастіше досить високі. У зв'язку з цим виникає справедливе запитання, чому ж так багато людей курить?

У медичному співтоваристві широко поширена думка про те, що єдиною причиною куріння є «нікотинова залежність». Саме тому багатьом курцям може бути важко кинути курити.

Фармакологічний ефект нікотину - м'який стимулюючий, схожий на кофеїн та м'який розслаблюючий – є  важливою складовою процесу куріння. Тому сигарети, що не містять нікотин, навряд чи будуть прийнятні для курців.

Тим не менш, нікотин – це не єдина причина того, що люди курять.

У багатьох куріння є певним ритуалом, у якому задіяні одночасно кілька органів чуття. Так, багато курців говорять про задоволення від відчуття сигарети в руці, від вигляду, смаку і запаху сигаретного диму. Куріння часто викликає у людей почуття приналежності до однієї соціальної групи.
 


Запитання та відповіді


Cторінку оновлено: 11/07/2013 16:29:45 GMT