british american tobacco ukraine - Розвиток сільського господарстваCannot play media. You do not have the correct version of the flash player to view this rich media. Please download the latest version of flash Відкривається у новому вікні to view.

Alternatively you can try downloading the movie and playing locally.

Цілеспрямована підтримка фермерів

Група «Бритіш Американ Тобакко» не володіє фермерськими господарствами, а фермери не є нашими співробітниками. Натомість, Компанія безпосередньо співпрацює з понад 100 000 дрібними фермерськими господарствами у всьому світі.

Вирощування тютюну є одним з найважливіших компонентів ланцюжка постачання «Бритіш Американ Тобакко». Це сфера діяльності, в якій соціальний, екологічний і економічний вплив нашої Компанії є одним з найбільших, хоч ми й не є власниками фермерських господарств, що вирощують тютюн, і фермери не є нашими співробітниками. Однак, маючи партнерські відносини з десятками тисяч фермерів в усьому світі, Компанія може істотно впливати на поширення прогресивних методів сталого розвитку сільського господарства.

25mln_pounds_sustainabilityЗавдяки індивідуальному підходу і спеціалізованим консультаціям, «Бритіш Американ Тобакко» може допомогти фермерам, з якими співпрацює, створити потужний сталий бізнес, і водночас, забезпечити надійний канал постачання тютюну для власного виробництва.

Чому фермери вирощують саме тютюн?

Фермери, багато з яких проживають у країнах, що розвиваються, вирощують тютюн через те, що він є морозостійкою рослиною, яка добре росте на неродючих ґрунтах та за мінливих погодних умов, забезпечуючи вищий і стабільніший дохід, порівняно з багатьма іншими сільськогосподарськими культурами.

На вирощування тютюну припадає менше ніж 1% від загального обсягу світових сільськогосподарських угідь. Це менше, ніж половина від загального обсягу земельних площ, які використовуються для вирощування кави, і при цьому тютюн вирощують тільки протягом певної частини року. Фермери можуть спрямувати і спрямовують свої доходи від тютюну на вирощування інших сільськогосподарських культур, в тому числі продовольчих. Крім того, землеробські технології, які вони використовують для вирощування високоякісного тютюну, допомагають їм досягти більших успіхів у вирощуванні альтернативних культур.

Прогресивні сільськогосподарські практики

Підхід Групи «Бритіш Американ Тобакко» до управління сільськогосподарськими культурами полягає у використанні кращих сільськогосподарських практик разом із новітніми розробками у сфері захисту рослин від шкідників та охорони навколишнього середовища. Таким чином Компанія надає підтримку фермерам у вирощуванні тютюну, який забезпечує високий дохід і не шкодить навколишньому середовищу.

Наша Компанія підтримує корисні сільськогосподарські практики, наприклад, сівозміну, мульчування, осушення і контурні обробки ґрунтів. Наші постачальники повинні стежити і контролювати будь-який вплив, що може спричинити їхня діяльність на ґрунт, флору або фауну будь-яких водних систем, що знаходяться поблизу їхніх господарств.

170ml_trees_sustainabilityПитання використання деревини в якості палива для сушки тютюну і будування сушильних приміщень стоїть доволі гостро, особливо в районах, де деревина є обмеженим ресурсом.

Компанії Групи намагаються забезпечити ефективне і раціональне використання деревини, а також максимальне використання альтернативних видів палива у випадках, коли це можливо.

Група «Бритіш Американ Тобакко» дотримується принципів підтримки біорізноманіття в процесі управлінні лісовими господарствами. Ми переконані, що диверсифікація лісових насаджень є запорукою довгострокового сталого розвитку.

Ми встановлюємо стандарти

Програма соціальної відповідальності у сфері вирощування тютюну «Бритіш Американ Тобакко» встановлює необхідні мінімальні стандарти, яких повинні дотримуватися наші постачальники тютюну. Програма охоплює належну сільськогосподарську практику, гігієну праці та інші соціальні питання, такі як недопущення дитячої праці, дотримання прав людини, трудових норм і охорона біорізноманіття.

Дана Програма виявилася настільки успішною, що була прийнята за галузевий стандарт.

Вирощування тютюну: факти

  • Тютюн вирощується у більш ніж у 100 країнах.
  • Лідером за обсягами вирощування тютюну є Китай, за ним йдуть США, Бразилія, Індія та Зімбабве.
  • За даними Продовольчої і сільськогосподарської Організації ООН на вирощування тютюну припадає менше ніж 1% від загального обсягу світових сільськогосподарських угідь.
  • Тютюн вирощується тільки протягом певної частини року, після чого протягом решти року землю можна використовувати для вирощування інших культур, в тому числі продовольчих.
  • "Очевидно, що вирощування тютюну несе не більшу загрозу для навколишнього середовища, ніж інші сільськогосподарські культури, такі як бавовна і цукровий буряк, крім того, твердження про те, що тютюн загострює продовольчу проблему, не мають достатнього підтвердження." (DD International, “Вирощування тютюну як засіб існування у сільських районах”, 2011 рік).

Докладніше про бачення сталого розвитку «Бритіш Американ Тобакко» читайте на офіційному веб-сайті  Відкривається у новому вікніГрупи компаній (англійською мовою).


Cторінку оновлено: 07/08/2015 13:19:55 GMT