british american tobacco ukraine - Корпоративна поведінкаCannot play media. You do not have the correct version of the flash player to view this rich media. Please download the latest version of flash Відкривається у новому вікні to view.

Alternatively you can try downloading the movie and playing locally.

Діяльність у складних умовах

Ми підтримуємо обґрунтоване регулювання ринку.
 

Ми пишаємося тим, як ми ведемо наш бізнес, і прагнемо завжди бути відкритими і чесними щодо наших поглядів і діяльності на ринку.

Тютюнова галузь потребує виваженого регулювання. Якщо всі зацікавлені сторони будуть залучені до розробки законодавства, це може допомогти впорядкувати ринок, що слугуватиме інтересам як споживачів, так і урядів різних країн.

«Бритіш Американ Тобакко» прагне вести свій бізнес відповідно до очікувань сучасного суспільства, а саме дотримуватися високих стандартів корпоративної поведінки, а також бути відкритими і прозорими щодо партнерів і зацікавлених осіб. Компанія підтримує регулювання тютюнових виробів, що базується на наукових даних і метою якого є охорона громадського здоров’я.

“Враховуючи той факт, що люди вирішують продовжувати курити і, ймовірно, робитимуть це в майбутньому, ми вважаємо, що набагато краще мати регульовану, легальну галузь, яка готова виконувати взяті на себе зобов’язання, ніж нерегульований «чорний ринок».” Нікандро Дюранте, Головний виконавчий директор Групи «Бритіш Американ Тобакко».

Наш підхід

Які і будь-яка компанія, «Бритіш Американ Тобакко» прагне збільшити свою ринкову частку. І ми це робимо шляхом заохочення дорослих людей, які вже курять, обирати наш продукт, а не продукт конкурентів. При цьому ми в жодному разі, не прагнемо збільшення кількості курців або обсягів споживання тютюнових виробів.

Враховуючи серйозні ризики для здоров’я, які спричиняє споживання тютюнових виробів, Компанія підтримуємо виважене регулювання і очікує, що особи, які залучені до виробництва, дистрибуції, маркетингу та продажу тютюнових виробів, дотримуватимуться високих стандартів корпоративної поведінки.

Для досягнення цієї мети «Бритіш Американ Тобакко» зосередились на трьох ключових напрямках – співпраця із зацікавленими особами щодо регулювання галузі, відповідальний маркетинг і недопущення продажу тютюнових виробів неповнолітнім, а також боротьба з «чорним ринком» тютюнових виробів.

Цікаві факти

  • Група «Бритіш Американ Тобакко» набрала максимальну кількість балів у п’яти категоріях Індексу сталого розвитку Доу-Джонса: Управління ризиками і кризовий менеджмент, Боротьба з контрабандою, Політика щодо охорони навколишнього середовища/Система управління, Розвиток людського капіталу і Відповідальна маркетингова політика.
  • 98% компаній Групи, проводять заходи з профілактики куріння серед молоді відповідно до нашого глобального підходу
  • Загалом понад 33 млрд. англійських фунтів стерлінгів акцизних та інших податків сплачено компаніями Групи , що в вісім разів перевищує прибуток  Групи після оподаткування.
  • За оцінками близько 30 млрд. англійських фунтів стерлінгів податків не отримують щороку уряди різних держав світу через незаконну торгівлю тютюновими виробами
  • Протягом наступних 20-ти років Група виділить 134 млн. євро на фінансування боротьби проти незаконної торгівлі тютюновими виробами (в рамках договору з Європейською Комісією).

Докладніше про бачення сталого розвитку «Бритіш Американ Тобакко» читайте на офіційному веб-сайті  Відкривається у новому вікніГрупи компаній (англійською мовою). 


Cторінку оновлено: 18/06/2014 12:04:23 GMT