british american tobacco ukraine - Стислий звіт про сталий розвиток Групи за 2013 рікsustainability2013

Наш стислий Звіт про Сталий Розвиток за 2013 рік, опублікований у березні 2014 року, має назву "Спільні цінності: тютюнова компанія 21-го століття". Головними темами Звіту є зменшення ризиків для здоров'я, пов’язаних із вживанням тютюнових виробів, розвиток сільського господарства і корпоративна поведінка, а також, яким чином наша робота в цих напрямках сприяє підвищенню прибутковості нашого бізнесу і доходів наших акціонерів.

Ми продовжуємо презентувати наше бачення сталого розвитку у інноваційний та сучасний спосіб. Тому даний Звіт доступний не тільки у вигляді звичайного друкованого документу, що складається з 20 сторінок, а й у вигляді інтерактивного PDF-файлу та безкоштовної прикладної програми для планшетів iPad і Android, що містять інтерактивний контент і відеоматеріали.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО КЛЮЧОВІ ДОСЯГЕННЯ КОМПАНІЇ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЗА 2013 РІК

Ви можете ознайомитися з графіками показників діяльності, а також із звітністю за індикаторами Глобальної ініціативи щодо звітності (GRI) за посиланням www.bat.com/sustainability/data Відкривається у новому вікні. Звіти попередніх років, Тематичні звіти, присвячені окремим питанням, а також звітність компаній Групи для місцевих зацікавлених сторін можна завантажити звідси: www.bat.com/reporting Відкривається у новому вікні

Завантажити Звіт про Сталий розвиток у зручному для вас форматі можна за посиланнями:


Паперові примірники Звіту можна отримати за окремим запитом. Запити направляйте за адресою:

British American Tobacco Publications
Unit 80, London Industrial Park, Roding Road, London E6 6LS
Tel: +44 (0)20 7511 7797; факс: +44 (0)20 7540 4326
Email: bat@team365.co.uk


Cторінку оновлено: 18/06/2014 12:31:59 GMT