british american tobacco ukraine - Протокол ВООЗ про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробамиПрокол про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами

Після майже п'яти років переговорів Протокол про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами був одностайно прийнятий в листопаді 2012 року представниками Сторін Рамкової конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну (РКБТ).

Контрабанда і виготовлення контрафактних тютюнових виробів є проблемами світового масштабу, які присутні в усіх країнах. Вже протягом багатьох років «Бритіш Американ Тобакко» використовує свій досвід і знання каналів постачання тютюнових виробів для того, щоб допомагати державним органам влади і правоохоронцям у боротьбі проти «чорного ринку» тютюнових виробів.

Деякі з контрабандистів, виробників контрафактної продукції і осіб, що ухиляються від сплати податків  причетні до торгівлі зброєю, наркотиками, торгівлі людьми та інших видів організованої злочинності. «Бритіш Американ Тобакко» переконана, що зупинити злочинців можливо тільки у разі налагодження ефективної співпраці між регуляторними органами, правоохоронцями і тютюновими компаніями.

«Бритіш Американ Тобакко» вважає, що Протокол, положення якого зобов'язалися виконувати понад 160 країн у всьому світі, може реально посилити міжнародну координацію і правозастосування для подолання незаконної торгівлі.


Cторінку оновлено: 24/02/2015 16:18:48 GMT