british american tobacco ukraine - У Дніпропетровську виявлено та ліквідовано незаконне виробництво сигаретНезконне виробництво сигарет у Дніпропетровську ліквідовано

У середині липня дніпропетровські податківці виявили чергове незаконне виробництво, із обігом 12 млн. гривень на місяць, яке функціонувало в одній із промислових зон міста Дніпропетровськ.

Під час обшуку було вилучено три виробничі лінії та понад 100 тисяч пачок сигарет, серед яких продукція торгових марок Chesterfield, Winston, Next, Marlboro, Viceroy, Bond, Classic, «Фэст». Ще одна виробнича лінія знаходилась на складі. Також було вилучено велику кількість видаткових матеріалів для виготовлення та упаковування сигарет, а саме: близько 10 тонн тютюнової сировини, близько 10 мільйонів штук марок акцизного податку та інші матеріали

Представники компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна» побували безпосередньо на місці події та взяли участь у слідчому експерименті.

З цією метою двоє співробітників нашої Компанії, спеціалісти з налагодження устаткування, вирушили до Дніпропетровська для надання допомоги у відтворенні виробничого циклу ліній з виготовлення тютюнової продукції. Серед вилученого обладнання спеціалісти виявили машини датовані 1970 роком виготовлення, а також лінію з виробництва сигарет виготовлену в Китаї. Це стало справжнім викликом для наших фахівців, оскільки прилуцька тютюнова фабрика не використовує такого обладнання, і відповідно, наші співробітники не мають досвіду роботи з ним. Проте, спеціалісти «Бритіш Американ Тобакко Україна» склали цей іспит на відмінно і успішно відтворили робочий цикл незаконного виробництва, що свідчить про високий рівень професіоналізму наших фахівців.

Даний приклад підтверджує якісно новий рівень нашого співробітництва із правоохоронними органами.


Cторінку оновлено: 21/07/2014 14:25:37 GMT