british american tobacco ukraine - Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» прийняла на відповідальне зберігання майно, вилучене на незаконному виробництві у ДніпропетровськуСклад «Бритіш Американ Тобакко Україна» у м. Прилуки

Обладнання, вилучене з незаконного виробництва у Дніпропетровську, зберігається на складах «Бритіш Американ Тобакко Україна» у м. Прилуки, Чернігівської обл.

У липні 2014 року дніпропетровські податківці виявили нелегальне підприємство, яке займалося виготовленням контрафактних  сигарет в одній з промислових зон м. Дніпропетровськ на суму близько 12 млн гривень на місяць.

Під час обшуку було вилучено три промислові лінії, близько 10 тон тютюнової сировини, близько 10 млн. штук марок акцизного податку та велика кількість фурнітури для виготовлення сигарет.

На початковому етапі слідства співробітники «Бритіш Американ Тобакко Україна» надали допомогу оперативникам у відтворенні повного виробничого циклу роботи нелегальних ліній з виробництва тютюнової продукції.

А згодом, для того, щоб забезпечити схоронність вилучених товарно-матеріальних цінностей та не допустити їх повторного потрапляння на нелегальний ринок, наша Компанія запропонувала органам податкової міліції передати «Бритіш Американ Тобакко Україна» все вилучене майно на відповідальне зберігання. Правоохоронці погодилися на таку пропозицію.

Протягом серпня проектна команда «Бритіш Американ Тобакко Україна» працювала над вирішенням юридичних, процедурних та логістичних питань з метою організацією перевезення вилученого майна до складських приміщень у місті Прилуки, Чернігівської області. Протягом наступних двох тижнів відбувалась процедура пакування, фумігації, завантаження й перевезення речових доказів.

У середині вересня, дев’ять вантажівок були успішно розвантажені на складах «Бритіш Американ Тобакко Україна», де вилучене майно зберігатиметься до моменту прийняття рішення судовими органами у кримінальному провадженні.

Це перший випадок, коли компанія-представник тютюнової індустрії взяла на відповідальне зберігання речові докази у справі про незаконне виробництво тютюнової продукції. Наша Компанія вкотре продемонструвала свою активну позицію у боротьбі проти незаконної торгівлі тютюновими виробами, створивши важливий позитивний прецедент співпраці між правоохоронними органами і представниками бізнесу.

Ми сподіваємося, цей приклад сприятиме налагодженню партнерських стосунків між правоохоронними органами та представниками тютюнової індустрії задля ефективної боротьби проти контрабанди та контрафактного виробництва тютюнових виробів в Україні.


Cторінку оновлено: 08/10/2014 08:38:03 GMT