british american tobacco ukraine - Етапи відборуj

Ми зацікавлені в тому, щоб талановиті кандидати продемонстрували  увесь свій потенціал під час відбору та змогли стати частиною нашої команди.

Першим етапом відбору на будь-яку вакансію є перегляд резюме та/або аплікаційної форми.

Резюме – це візитна картка, яка дає можливість ознайомитись з кандидатом, оцінити, наскільки він (або вона) підходить на певну посаду. Саме тому детальне і правильне  заповнення резюме/аплікаційної форми є вкрай важливим для отримання запрошення на подальші етапи відбору. Ваше резюме повинне бути стислим, але інформативним  та ілюструвати Ваші професійні досягнення.

1. Уважно ознайомтесь з описом посади та вимогами. Вирішіть для себе, чи підходите ви вказаним вимогам та чи маєте належний рівень для виконання  перелічених обов’язків.

2. Присвятіть достатньо часу складанню резюме або заповненню аплікаційної форми, які зможуть найбільш переконливо показати вас як кандидата саме на цю посаду. Ви маєте обґрунтувати, чому ви підходите на цю посаду, підтвердити це конкретними прикладами, яким чином ви здобували потрібні для цієї посади навики.

3. Будьте стислими. Потрібно вказувати лише те, що якнайкраще демонструє ваші досягнення та сильні сторони.

4. Якщо потрібно  написати резюме самому (у вільній формі, а не на спеціальному бланку),  обов’язково розділіть його на секції (загальний опис профілю, освіта, сертифікати та досягнення, досвід роботи, ключові навички, рівень володіння іноземними мовами тощо). Пишіть по пунктах, щоб стисло перелічити  основну інформацію. Якщо ж вас просять заповнити аплікаційну форму  –  необхідно лише заповнити вказані поля.

Тестування – це інструмент, який дозволяє оцінити вміння працювати з текстовою та цифровою інформацією, аналітичні здібності, логічне мислення.

Тестування найчастіше відбувається в режимі онлайн. Під час тестування кандидатам пропонуються різноманітні завдання та варіанти відповідей. Результат тестування оцінюється по тому, скільки правильних відповідей дав кандидат за дуже обмежений час. Саме тому завдання необхідно вирішувати швидко та найпростішим способом. Щоб успішно  пройти тест, радимо попередньо до нього підготуватися. Ви зможете знайти чимало порад в Інтернеті  щодо того, як підготуватися до тестування. Деякі компанії пропонують пройти пробні онлайн-тести.

Співбесіда

«Бритіш Американ Тобакко» використовує інтерв’ю за компетенціями (competency based interview), щоб оцінити, наскільки кандидат відповідає певній посаді. Даний інструмент дозволяє оцінити не лише професійні знання, але і потенціал кандидата для росту та розвитку в компанії. Іноді кандидата просять навести різноманітні приклади з його життя,  коли він демонстрував певну поведінку (наприклад, робота в команді, реалізація складних проектів тощо).

Щоб успішно пройти інтерв’ю за компетенціями, варто пам’ятати:

1. Знайте себе. Підготовка – основа успіху. Щоб навести приклади з вашого життя, коли Ви демонстрували ту чи іншу поведінку в тій та іншій ситуації, необхідно швидко їх пригадати. В умовах стресу під час самого інтерв’ю це досить складно. Тому кандидат, який має необхідні для роботи в компанії якості,  але не зможе привести  приклади поведінки, не зможе ці якості  продемонструвати.

2. Знайте, куди ви прийшли. Максимально ознайомтеся з діяльністю компанії перед тим, як завітати до неї. Якщо ви йдете на співбесіду, ви маєте розуміти, чому ви хочете тут працювати.

3.Не намагайтеся «справити враження».  Будьте щирими. Поводьтеся максимально природньо, адже лише таким чином ви зможете показати свій справжній потенціал. Ні в якому разі не намагайтеся вигадувати якісь неправдиві факти про себе, які, на вашу думку, представлять вас в кращому світлі, чи вводити в оману, адже досвідченим рекрутерам це дуже легко перевірити.

Центр оцінювання (Assessment Center)

Під час низки групових та індивідуальних вправ кандидатам надається можливість максимально наблизитися до реального бізнес-середовища та завдань, які стоять перед співробітниками щодня. Участь в центрі оцінювання не вимагає спеціальної підготовки, оскільки ми не оцінюємо професійні знання, однак ці поради допоможуть вам бути успішними:

1. Незважаючи на стрес, намагайтеся бути собою і поводитись максимально природньо. Лише таким чином ви зможете показати свій справжній потенціал.

2. Будьте активним учасником подій, які вас стосуються. За короткий термін часу значно легше оцінити ваші дії, аніж бездіяльність.

3. Керуйтеся перш за все здоровим глуздом в тих випадках, коли вам для роботи не вистачає певної інформації.

Сподіваємося, що всі ці поради допоможуть вам якнайкраще  продемонструвати  свій потенціал та успішно пройти всі випробування. Бажаємо вам успіху!


Cторінку оновлено: 03/04/2015 19:14:13 GMT