british american tobacco ukraine - Кодекс поведінки постачальниківНаш Кодекс поведінки постачальників доповнює Стандарти ділової поведінки нашої Групи шляхом встановлення мінімальних стандартів, які ми очікуємо будуть дотримуватися нашими постачальниками з метою поставки товарів та послуг BAT та будь-якій компанії Групи BAT.

Він базується на нашому довгостроковому зобов’язанні діяльності відповідно до найвищих стандартів нашої корпоративної поведінки як для нашої господарської діяльності, так і господарської діяльності широкої мережі наших постачальників.

У цьому Кодексі також закріплено наше постійне зобов’язання дотримуватися прав людини й міжнародних стандартів, включно з керівними принципами Організації Об’єднаних Націй (ООН) з питань бізнесу та прав людини, а також Керівними принципами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для багатонаціональних підприємств.

PDF: Supplier Code of Conduct - Supplier Code of Conduct (англійською) (1,398 kb) Відкривається у новому вікні

PDF: Кодекс поведінки постачальників - Кодекс поведінки постачальників (українською) (558 kb) Відкривається у новому вікні


Cторінку оновлено: 29/12/2016 13:17:42 GMT