Сигарети

Не всі сигарети однакові. Курці в усьому світі мають різноманітні смаки та уподобання. Наша компанія намагається досягти досконалості на кожному етапі виробництва.

ВАТ вивчає уподобання повнолітніх курців та намагається максимально задовольнити їхні смаки. Саме уподобання дорослих споживачів визначають мішки тютюнів, які ми використовуємо. Група працює над тим, щоб забезпечити доступність цих сортів у довготривалій перспективі для збереження сталості смаків нашої продукції.

Інгредієнти та смакові добавки додаються до деяких типів сигарет – переважно у мішках американського типу для збалансування натурального смаку тютюну, відновлення цукру, втраченого під час сушіння, та надання індивідуальних смаків і ароматів певним маркам. Інші інгредієнти контролюють вологу, захищають від пошкодження мікробами та діють як сполучний матеріал або наповнювач.

Нікотин не додається під час виробництва сигарет. Він утворюється природним шляхом в усіх видах тютюнових рослин.

Фільтр, папір та рівень вентиляції фільтра дають змогу варіювати міцність, що відчувається, та дим, які утворює сигарета. На кожному етапі ми забезпечуємо належний рівень контролю якості та перевірки продукції.

Основні частини сигарети

Основні частини сигарети

Сигарета складається з чотирьох основних частин:

  • тютюн (штранг)
  • сигаретний папір
  • зона фільтрації
  • фільтр і кріплення паперу

Штранг містить тютюнову ламіну (пласку частину тютюнового листа) та тютюнову жилку.

Сигаретний папір містить папір та клей.

Фільтр здебільшого виготовляється з волокон ацетату целюлози. Ацетат целюлози отримують з деревної целюлози. Волокна з'єднуються разом затверджувачем, триацетин пластифікатором, який допомагає фільтру зберігати форму. Фільтр загортається у папір, який склеюється тонкою лінією клею. Іноді у фільтр додають вугілля.

Що відбувається, коли горить сигарета?

Для кращого розуміння того, як влаштована сигарета, варто знати, як вона горить. В результаті процесу горіння – згорання сигарети – утворюється смола. Якщо замість тютюну палити сіно, також утворюватиметься певний тип смоли. Коли щось горить, утворюються дрібні часточки, змішані з газами – це дим. Сигаретний фільтр, хоч і не повністю, затримує ці часточки.

Коли під час куріння сигарети курець робить затяжку, весь дим, у тому числі високодисперсні часточки і гази, проходять через сигаретний штранг і фільтр. При цьому деякі часточки затримуються в ньому. Саме цю утворену речовину (якщо відняти нікотин і воду) називають смолою.

У димі міститься понад 4000 різноманітних хімічних сполук – велика кількість із них міститься в повітрі, яким ми дихаємо, і в продуктах харчування. Ці сполуки містять компоненти, які зазначають на кожній пачці сигарет, а саме смолу і нікотин. Випаровування води також є результатом горіння – згоряння будь-якого органічного матеріалу руйнує хімічні компоненти і, як наслідок, виділяється вода.

Здатність фільтру до біорозкладання

Фільтри, які ми виробляємо, біологічно розкладаються від місяця до трьох років залежно від умов навколишнього середовища. Хоча ми проводимо дослідження, щоби створити фільтри, які розкладалися б швидше, на даний час немає практичного рішення для створення прийнятних для споживачів фільтрів, які б розкладалися так швидко, щоби зовсім не утворювати короткострокові проблеми засмічення навколишнього середовища.

Ризики для здоров'я від куріння

Куріння створює реальні ризики серйозних захворювань. Саме тому ми працюємо над тим, щоби створити продукти, які можуть бути визнані менш шкідливими.

max
large
medium
small
mobile