Черговий «ЕкоКрок» працівників «Бритіш Американ Тобакко Україна»

 

У суботу, 8 квітня 2017 року, підтримуючи багаторічну традицію, співробітники компанії Бритіш Американ Тобакко Україна із сім’ями та друзями провели волонтерську екологічну акцію «ЕкоКрок» в Ічнянському національному природному парку. Уже 11-й рік поспіль працівники компанії та їхні близькі допомогли озеленити Чернігівський край.

Варто зазначити, що збереження природних ресурсів, у тому числі, лісів, водних ресурсів, якості ґрунту та біорізноманіття є однією з цілей сталого розвитку Групи Бритіш Американ Тобакко. Співробітники Групи у всьому світі постійно беруть участь у акціях із заліснення — за останні роки було висаджено вже понад 180 млн дерев.

Цього року до «ЕкоКроку» долучилися понад 80 волонтерів із функції виробництва з Прилук та комерційного підрозділу компанії з Києва. За кілька годин роботи спільними зусиллями вони висадили більш ніж 21 000 сіянців сосни, озеленивши майже 3 гектари ділянки Ічнянського національного природного парку.
 

Загалом за 11 років плідної співпраці з Ічнянським національним природнім парком учасники волонтерської акції висадили майже 175 000 саджанців дерев на площині, що перевищує 29 гектарів.

Окрему подяку всім, хто долучився до цієї благородної справи, висловив директор Ічнянського національного природного парку Олександр Шульга зазначивши, що спільними зусиллями ми створюємо майбутнє вже сьогодні й разом зможемо зберегти ліс для наших нащадків.

Відгуки учасників 11-го «ЕкоКроку»:
 

«Це був мій перший «ЕкоКрок», і мене вразила організованість та душевність заходу. Праця та спілкування відбувались у невимушеній атмосфері, ніби по-сімейному. І навіть перемінлива погода не стала на заваді нашій меті висадити новий ліс та відпочити разом», — Ігор Онищенко, інженерний відділ.

«Особисто для мене це був удвічі позитивний захід, оскільки я мала можливість не лише долучитися до корисної і благородної справи — висаджування дерев — але і зробити це разом зі своєю донечкою. Організаторам велика подяка!», — Юлія Блідченко, фінансовий відділ.
 

Довідково:
 

Ічнянський національний природний парк був заснований відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2004 року на території Ічнянського району Чернігівської області. Парк було створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання характерних типових лісостепових природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів. Загальна площа парку становить 9665,8га. Парк створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів у верхів’ях річки Удай. До  Національного природного парку належить дендрологічний парк загальнодержавного значення «Тростянець» – один з найкращих в Україні за своєю художньою цінністю. Територія парку має значні ресурси для розвитку рекреаційної діяльності.
 

Бритіш Американ Тобакко Україна – перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, засноване у 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи Бритіш Американ Тобакко.
 

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області – у компанії працює близько 1000 осіб, з них – близько 500 у Прилуках.
В Україні компанія виробляє такі марки сигарет, як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, Прилуки Особливі, Козак. Продукція компанії експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану та Сінгапуру.

max
large
medium
small
mobile