British American Tobacco Україна зміцнює експортний потенціал

 

Протягом 2017-2018 років British American Tobacco Україна інвестує 123 млн грн у капітальне будівництво нових виробничих приміщень Прилуцької тютюнової фабрики. Головна мета проекту – розширення виробництва задля збільшення експорту продукції.

Новий проект капітального будівництва на Прилуцькій тютюновій фабриці передбачає збільшення тютюнового та сигаретного цехів. Це дозволить вже в найближчі місяці встановити на фабриці додаткові лінії для виробництва експортної продукції.

«Тютюнова галузь України є не тільки однією з основних бюджетоутворюючих галузей національної економіки, але і стабільним джерелом валютних надходжень до країни. Сьогодні ми експортуємо вироблену в Україні продукцію до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану та Сінгапуру, а також активно розглядаємо можливості, які виникають завдяки укладанню Україною угод про вільну торгівлю з іншими країнами. Впевнений, що величезний експортний потенціал нашої української фабрики, яка є одним із найсучасніших виробництв Групи British American Tobacco у світі, дозволить вже незабаром суттєво збільшити обсяги та розширити географію поставок продукції», – розповів Артем Скрипка, директор з виробництва регіону «Україна, країни Кавказу та Центральної Азії, Молдова та Білорусь / UCCAB».

За його словами British American Tobacco Україна працює над перетворенням Прилуцької тютюнової фабрики у виробничий та експортний хаб, якій би задовольняв попит на продукцію не лише в усіх країнах регіону UCCAB, але й попит споживачів інших країн.

Як повідомив Юрій Рилач, начальник відділу по роботі з державними органами British American Tobacco Україна, проект капітального будівництва приміщень фабрики є одним з наймасштабніших не тільки в Прилуках, але й в Чернігівській області в цілому. «Розширяючи власні виробничі потужності, підприємство турбується і про сусідів-прилучан. Так, в рамках вдосконалення транспортної інфраструктури фабрики мешканці прилеглих вулиць вже через короткий час зможуть відчути зниження завантаженості доріг, естетичне задоволення від нових тротуарів, систем шумопоглинання, інших поліпшень дорожньої мережі прилеглих районів. Для благоустрою наша компанія виділяє не лише кошти, передбачені законодавством про пайовий внесок, але й значні додаткові матеріальні ресурси, усвідомлюючи свою роль провідного підприємства в Прилуках та одного з найбільших платників податків в Україні. Розширення виробничих потужностей Прилуцької фабрики матиме позитивні результати для економіки Прилук та України в цілому, завдяки новим робочим місцям, розміщенням додаткових замовлень серед українських підрядників, збільшенням податкових відрахувань до місцевого та національного бюджетів. Тому, ми розраховуємо на плідну співпрацю з місцевою владою, для якої капіталовкладення  British American Tobacco Україна є потужним сигналом про інвестиційну привабливість міста та області», – додав Юрій Рилач. 

Як зазначалось раніше, у 2016 році ПрАТ «А/Т тютюнова компанія В.А.Т.-Прилуки» збільшила статутний капітал до 3, 851 млрд грн. Це одна з найбільших британських прямих інвестицій в Україну за останні роки. У квітні 2017 року акціонерами компанії було ухвалено рішення про наступне збільшення статутного капіталу до 8,937 млрд грн. Завершення юридичних формальностей щодо збільшення статутного капіталу очікується у 4 кварталі 2017 року.

Довідка

Бритіш Американ Тобакко Україна – перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, засноване у 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи British American Tobacco.

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області – у компанії працює близько 1000 осіб, з них – близько 500 у Прилуках.
В Україні компанія виробляє такі марки сигарет, як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, «Прилуки Особливі», «Козак». Продукція компанії експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану та Сінгапуру.

Сукупні інвестиції в модернізацію фабрики та розвиток компанії складають близько 200 млн дол. США.

На Прилуцькій тютюновій фабриці впроваджені інтегровані системи управління виробництвом: ISO 9001 (управління якістю), ISO 14001 (екологічний менеджмент), OHSAS 18001 (менеджмент у сфері безпеки й охорони праці).
 

max
large
medium
small
mobile